Česky Deutsch English Polski
Vyhledávání
Hotely a Pensiony On-line - Ubytování - Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn - Práce
Dnes Zítra Pozítří
3.12.2016 - Počasí - Špindlerův Mlýn 4.12.2016 - Počasí - Špindlerův Mlýn 5.12.2016 - Počasí - Špindlerův Mlýn
Hotel Olympie - Špindlerův Mlýn

Hotel Bedriska Spindleruv Mlyn

Hotel Olympie - Špindlerův Mlýn ***

Výbava zařízení
Denní bar Satelit na pokoji
Snídaně Sprcha na pokoji
Trezor na hotelu TV na pokoji
Internet na hotelu WC na pokoji
Parkování Restaurant
Trezor na pokoji Zahradní restaurace

REZERVACE:
Hotel je napojen na 100% ON-LINE Rezervační systém, kterým si zajistíte pevnou rezervaci, včetně požadovaného druhu platby a následného vytištění Potvrzení rezervace

POPTÁVKA:
Vyplňte prosím OFF-LINE formulář v případě, kdy pouze poptáváte možnost ubytování. Následně Vám bude e-mailem zaslána nabídka.
V případě Vaší kladné odpovědi Vám bude zasláno Potvrzení o rezervaci

POLOHA: 

Nacházíme se přímo ve Špindlerově Mlýně, avšak v části Sv. Petr, což je překrásné údolí s dech beroucím výhledem na Kozí hřbety, sjezdové tratě a smrkové stráně, v tzv. „zeleném pásmu“, či na „zelené louce“.

Za 5 - 10 min dojdete pěšky do největšího sportovního lyžařského areálu Sv. Petr, nebo je Vám k dispozici v zimním období SKIBUS, jehož zastávka se nachází cca 100 m od hotelu. Do centra města se dostanete za 15 - 20 min. procházkovou chůzí.

 

POKOJE:

Jsme středně velký horský hotel rodinného typu s 38 pokoji a přátelskou atmosférou.

Ubytování nabízíme v nově zrekonstruovaných pokojích standard a DeLuxe nebo v apartmánech. Pokoje standard jsou zařízeny velkým sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, TV se SAT, trezorem a WIFI připojením k internetu. Pokoje DeLuxe mají navíc k dispozici minibar a balkon s úžasným výhledem na okolí. V apartmánech jsou dva samostatné pokoje s možností přistýlky.

K vybavení hotelu dále patří: moderní wellness, které se může pochlubit bazénem s protiproudem, masážní lavicí a chrličem vody, whirlpoolem, Kneippovým chodníkem, saunovým světem, masážemi a blahodárnými koupelemi. Dále kongresový sál s kapacitou až 70 osob, hotelová zahrada s dětským hřištěm a trampolínou, zastřešené griloviště s kapacitou až 30 osob, letní terasa s lehátky na slunění, dětský koutek, restaurace, bar, zimní terasa s výhledem na vrcholky hor, recepce s lobby.

 

RESTAURACE:

Užijte si krásné panorama údolí Svatého Petra při každém soustu. Snídaně podáváme formou švédských stolů, ale rádi Vám ji přineseme i na pokoj. Vyzkoušejte u nás českou i mezinárodní kuchyni, využijte zvýhodněného poledního menu. Máme také velký výběr moravských i zahraničních vín. Nezapoměli jsme ani na děti, ti jistě rádi navštíví dětský koutek a mohou si vybrat z dětského menu. Součástí restaurace je zimní a letní terasa s překrásným výhledem do údolí a na hřebeny hor. Samozřejmostí je příjemný a ochotný personál, který Vám rád poradí s Vaším výběrem.

Restaurace a la carte je otevřena od 11:30 do 23:00 hod. Večeře formou polopenzí se podávají od 17:30 do 19:30 hod.

SPORTOVNÍ VYŽITÍ:

- Bazén s masážní lavicí, protiproudem a chrličem vody
- Balneo koupele
- Saunový svět
- Whirpool
- Masáže
- Úschovna lyží a horských kol
- Sjezdové a běžkařské tratě
- Snowtubing

SPORTOVNÍ VYŽITÍ do 10 min.: 

posilovna, tenis, bowling, biliard, minigolf

On-line rezervace