spindleruv-mlyn.czspindleruv-mlyn.cz

Skiareál – Ceník zima 2020

Skipasy

Flexibilní ceny skipasů se mění každý den. Nakupujte nejvýhodněji online a s dostatečným předstihem.

Na www.gopass.cz bude ceny automaticky přepočítávat program, jehož cílem je rovnoměrně rozptýlit lyžaře do střediska v průběhu celé sezóny. Díky tomu budou ceny skipasů v době vytíženějších termínů vyšší a v méně frekventované období naopak nižší. Aktuální cena skipasů nebude záviset pouze na obsazenosti střediska, ale také na počasí a dalších externích faktorech. Vliv těchto faktorů se promítne do různých cenových hladin.

Na webové stránce www.gopass.cz najdete vždy aktuální ceny stanovené podle výše zmiňovaných faktorů pro vámi preferovaný termín a skipas si zde hned jednoduše zakoupíte online odkudkoli. Platba je možná pouze pomocí kreditní karty.  

Jaké faktory ovlivňují změnu cen skipasů?

 • počet prodaných skipasů na daný termín
 • aktuální vytíženost střediska
 • den v týdnu, státní svátky nebo prázdniny
 • konkrétní část sezóny
 • počasí

FAQ – FLEXI CENY

Jaké jsou ceny skipasů na tuto zimní sezónu 2019/2020?

Ceny skipasů v letošní sezóně jsou pohyblivé. Na pohyb cen skipasů mají vliv různé faktory, jako je např. aktuální vytíženost střediska, období hlavní sezóny nebo vedlejší sezóny, den v týdnu, datum rezervace nebo počasí. Ceny se neustále mění, a proto, pokud si chcete zajistit aktuální zobrazenou cenu v cenovém kalendáři, je nejlepší si ji rovnou zarezervovat.

Kde si můžu koupit skipasy?

 • Online na webových stránkách gopass.cz za nejvýhodnější ceny.
 • Ve středisku v samoobslužných pokladnách Gopass Tickets za výhodnější ceny oproti klasické pokladně.
 • Ve středisku v klasické pokladně za pohyblivé ceny.

Jak mi bude doručen skipas zakoupený online?

V případě, že si váš skipas zakoupíte online alespoň 14 dní dopředu, obdržíte ho poštou na vaši adresu. Skipasy objednané méně než 14 dnů dopředu je třeba vyzvednout osobně ve středisku na kterémkoliv infocentru Skiareálu Špindlerův Mlýn. Kartu Gopass po lyžování nevracejte, ale nechte si ji na další nákupy. Každý další zakoupený skipas se automaticky nahraje na vaši stávající kartu.

Jaké budou ceny v klasických pokladnách ve středisku?

Ceny skipasů v letošní sezóně jsou pohyblivé. Každý den se mění podle aktuální vytíženosti střediska, počasí a dalších faktorů. Na klasických pokladnách jsou vyšší v porovnání s cenami online na gopass.cz a s cenami na samoobslužných pokladnách Gopass Tickets.

Jak dlouho v předstihu je potřeba zakoupit skipas, aby to bylo nejvýhodnější?

Čím dřív, tím výhodněji. FLEXI ceny reagují na aktuální zájem o skipasy v konkrétním středisku na vybraný den. Na základě toho a dalších faktorů se ceny mění neustále a proto je možné, že se změní i v průběhu několika minut.
Pokud si chcete zajistit zobrazenou cenu skipasu, nejlepší je rezervovat si ji hned.

Nemůže se stát, že si teď koupím skipas v předprodeji a na pokladně ve středisku bude cena nakonec nižší?

Nemůže, ceny v předprodeji jsou vždy výhodnější oproti cenám na pokladně ve středisku.

Můžu si přebookovat termín skipasu na jiný den, nebo skipas stornovat? Zůstane mi ta stejná cena nebo se změní? Je tato změna nějak zpoplatněná?

Změnit termín lyžování, nebo stornovat skipas je možné do 23:59 dne předcházejícího dni využití skipasu:

 1. Napřed stornujte již zakoupený skipas (storno poplatek činí 30 korun).
 2. Cena skipasu ponížená o storno poplatek se nahraje formou kreditu do vašeho GOPASS konta.
 3. Použijte kredit pro nákup skipasu v novém termínu. Pokud je ve vámi zvoleném termínu skipas dražší než zůstatek vašeho kreditu, stačí si kredit jednoduše dobít.