spindleruv-mlyn.czspindleruv-mlyn.cz

Ubytování Špindlerův Mlýn

Ubytování Špindlerův Mlýn

Pension Bystřenka Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Nově zrekonstruovaný Pension Bystřenka se nachází v samotném centru známého horského střediska Špindlerův Mlýn, je tedy velmi dobře dostupný v každém ročním období.

Pension U Komárků Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Náš pension Vám nabízí celoroční ubytování ve Špindlerově Mlýně. K dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje. Každý je vybaven sprchovým koutem, WC, lednicí, TV, radiopřijímačem a fénem.

Pension Moravěnka Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Horský pension Moravěnka se nachází v údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Jedná se o rodinný pension, který nabízí svým hostů klidnou dovolenou v horském prostředí. Od centra města je pension vzdálen cca 10 - 15 min.

Hotel Praha Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Tento nově zrekonstruovaný hotel ve stylu 20. let je situován v samém centru Špindlerova Mlýna. Vzdálenost hotelu od sportovního areálu Svatý Petr je cca 8 až 10 min. pěšky, od sportovního areálu Medvědín cca 15 min. pěšky.

Hotel Esprit Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Idylické zákoutí údolí Svatý Petr skýtá komplex tří nově zrekonstruovaných budov. Hotel Esprit (dříve penzion Stráž) se nachází v romantickém prostředí nejkrásnější části Špindlerova Mlýna, v atraktivní rekreační oblasti Krkonoš.

Hotel Výsluní Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Ve Svatém Petru, kde se hotel Výsluní*** nachází, jsou Vám k dispozici nejrůznější možnosti sportovního vyžití pro všechny věkové kategorie.

Hotel Bedřiška

Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa Špindlerův Mlýn Česká republika

1 HODNOCENÍ

Hotel Bedřiška**** Špindlerův Mlýn se nachází v městské části Bedřichov, cca 10 minut pěší chůze od centra města. Hotel je obklopen krásnou zahradou s výhledem na panorama Krkonoš.

Alpský Hotel Špindlerův Mlýn Česká republika

1 HODNOCENÍ

Alpský hotel***+ okouzlí jedinečnou atmosférou a stylem připomínajícím typické horské hotely v Rakousku. Jeho velkou výhodou je snadná dostupnost sportovního skiareálu Svatý Petr, který je vzdálen jen 5 min pěšky od hotelu.

Wellness Hotel Windsor Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Hotel se nachází přímo v centru Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 700m.n.m. Jeho poloha s výhledem na Medvědín umožňuje přímý kontakt s přírodou na straně jedné a účast na kulturním, sportovním a společenském dění městečka na straně druhé.

Pension Alba Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Penzion ALBA byl postaven a zprovozněn v roce 2001 v nejznámějším a zároveň nejatraktivnějším krkonošském středisku Špindlerův Mlýn. Svou ideální polohou, cca 10 min. chůze do centra města.

Hotel Bedřiška – Depandance Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

V zahradě hotelu Bedřiška se nachází Depandance hotelu, která je vzdálena od hlavní budovy cca 50 m po osvětleném chodníku. Celý komplex je od centra města vzdálen cca 10 min. pěšky, ke sportovním a lyžařským areálům cca 15 min.

Pension Monika Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Pension je situován ve velmi klidné (slepé) ulici. Od centra města je vzdálen pouhých 8 - 10 min. procházkové chůze. Sportovní areál Medvědín je vzdálen cca 10 - 15 min. pěšky a sportovní areál Svatý Petr cca 20 min.

Pension Barytka Nr.54 Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Rodinný pension Barytka se nachází v malebném koutě údolí Svatého Petra. Nabízí romantickou dovolenou pro všechny, kteří hledají spíše soukromí a klidné prostředí. Velkou výhodou pensionu Barytka je jeho výchozí poloha v blízkosti turistických tras vedoucích směrem na Sněžku a na další vrcholky Krkonoš. V zimě hosté ocení zastávku skibusu nacházející se 200m od penzionu.

Pension Kraus Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Pension Kraus leží v blízkosti centra, v části města zvané Bedřichov s překrásným výhledem na panoráma Krkonoš. Patří do kategorie rodinných pensionů. Vzdálenost pensionu od centra je cca 10 min. pěšky.

Hotel Astra Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Tento moderní sportovní hotel najdete ve Špindlerově Mlýně, v části zvané Bedřichov. Do centra města dojdete přibližně za 8 - 10 min. procházkové chůze. Do lyžařského areálu Medvědín se pěšky dostanete za 10 min.,

Hotel Olympie Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Hotel Olympie Špindlerův Mlýn 3*Superior, je nově zrekonstruovaný hotel v srdci Krkonoš, leží v malebném údolí Svatého Petra 500 m od skiareálu (vlek Stoh 400 m).

kristyna

Hotel Kristýna Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Hotel Kristýna se nachází ve velmi klidném prostředí - v údolí Svatého Petra, které je součástí Špindlerova Mlýna. Pěšky se do centra dostanete přibližně za 10 - 15 min. Velkou výhodou je snadná dostupnost sportovního areálu Svatý Petr, který je vzdálen pouhých 8 min. pěšky od hotelu.

Apartmány Hromovka Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Apartmány Hromovka nabízejí moderní ubytování přímo u lanovky Hromovka. Všechny apartmány mají ojedinělý výhled přímo na sjezdovku a do přírody.

Apartmány Zvon Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Svatý Petr, v jehož srdci se Apartmány Zvon nacházejí, je klidnou, ale zároveň historicky danou částí Špindlerova Mlýna s perfektní dostupností z centra.

martin

Hotel Martin Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Dříve pension Martin, nyní hotel Martin*** se nachází v malebném koutě Krkonoš - v údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Je to stylový hotel s příjemnou atmosférou, vhodné zejména pro klidnou rodinnou dovolenou.

Apartmány Medvědín Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Apartmány Medvědín se nachází v apartmánovém komplexu „Apartmány Medvědín“. Pro svoji polohu a vybavení je velmi vyhledávaný, leží přímo naproti aquaparku, vedle lanovky na Medvědín a cca 10 minut chůze podél řeky do centra města Špindlerova Mlýna.

Interhotel Montana Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Hotel Montana se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna zvané Bedřichov. Leží v nadmořské výšce 750 metrů a je vzdálen 5 minut pěšky od centra Montana je známá především svou avantgardní vizáží, kterou formují atypická velká okna s krásným výhledem na protější svahy Krkonoš. Hotel byl otevřen již v roce 1969 a stal se vyhledávaným místem pro návštěvníky Krkonoš z celé Evropy.

Hotel Diana Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Stylový hotel Diana se nachází ve Špindlerově Mlýně, 200 metrů od skiarealu Medvědín. Svým hostům tedy nabízí ubytování přímo u lanovek. Vzdálenost hotelu od sportovního areálu Svatý Petr je cca 15 min.

Hotel Savoy Member of Asten Hotels Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Vzhledem ke skvělé poloze v centru města naše pokoje nabízí překrásný výhled na Špindlerův Mlýn a především na lyžařský areál ve Svatém Petru. Některé pokoje mají balkon s posezením, který požitek z výhledu ještě umocní.

Hotel Tři Růže Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Hotel Tři růže***+ je díky své osobité a neopakovatelné atmosféře ideálním místem pro milovníky zimních sportů i večerní zábavy. Nachází se přímo v centru města a v blízkosti skiareálu Hromovka, který je vzdálen pouhých 200m pěšky.

Hotel Zátiší Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Hotel Zátiší nabízí  svým návštěvníkům skvělé služby. Hotel se vyznačuje jemným vkusem a citem pro útulné prostředí a odpočinek, nevtíravým a decentním servisem a skvělou kuchyni. Hotel se nachází ve velmi klidném prostředí - v údolí Svatý Petr, které je součástí Špindlerova Mlýna. Pěšky se do centra dostanete přibližně za 10 – 15 min.

Hotel Start Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Start*** Hotel poskytuje komfortní ubytování ve Špindlerově Mlýně, hotel naleznete 200 m od centra města Špindlerův Mlýn. Sedačková lanovka "Hromovka" je vzdálena pouhých 300 m a od hotelu je možné sjet přímo k lanovce.

Hotel Lenka Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Tradiční tříhvězdičkový hotel Lenka, je situován přímo v samém centrum lyžařského areálu Svatý Petr, ve Špindlerové Mlýně. Hotel prošel v dubnu 2018 rekonstrukcí.

Apartmány Happy House Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Apartmány HAPPY HOUSE nabízejí stylové a komfortní ubytování v Krkonoších, v klidné části Špindlerova Mlýna, nedaleko dolní stanice sedačkové lanovky na Medvědín, s výhledem na sjezdovky na Medvědíně a ve Svatém Petru.

Hostel a Penzion Fortuna Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Pokud hledáte velmi levné ubytování v samém centru Špindlerova Mlýna, v bezprostřední blízkosti kaváren, restaurací, iskoték obchůdků ,welnes center a jiných...

Sporthotel Švýcarská bouda Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Sporthotel Švýcarská bouda *** Špindlerův Mlýn je umístěn v části města zvané Labská, přibližně 2 km od centra města. Hotel má ideální umístění pro Vaše sportovní vyžití po celý rok. Ve vzdálenosti 150 m od hotelu se nachází čtyřsedačková lanovka a běžecké trasy, které Vás vyvedou na hřebeny Krkonoš. V létě jsou hned za rohem k dispozici cyklostezky a turistické trasy.