spindleruv-mlyn.czspindleruv-mlyn.cz

Hotel Soyka

Dostupné pokoje

Žádné pokoje nenalezeny

Sojka je strážcem lesa a patří k příběhům Krkonoš více než cokoliv jiného. Po jejím vzoru jsme se rozhodli i my být strážci Vaší pohody, relaxace a dobrého jídla. Proto jsme původní hotel Westend zrekonstruovali v luxusním horském stylu a přejmenovali ho na Hotel SOYKA. Náš hotel má ideální polohu přímo v centru, hned vedle Hotelu SAVOY, oba hotely provozujeme pod hlavičkou Asten Hotels. Z našich pokojů se Vám otevře nezapomenutelný výhled na sjezdovky ve Sv. Petru, panoramata Krkonoš, nebo naopak poklidný les. Vítejte v Hotelu SOYKA.

Ubytování pro milovníky přírody
Jako milovník přírody a horské atmosféry si pokoje Hotelu Soyka oblíbíte. Všechny pokoje jsou laděné do zemských barev s dřevěnými detaily.
Element hor a přírody je zachycen ve většině pokojů na dominantní velkoplošné tapetě či v podobě dřevěných latí evokující horské lesy.

Nabízíme útulné malé pokoje, větší prostornější apartmány nebo pro větší rodiny či přátele i dvouložnicové apartmány.

Všechny pokoje mají následující vybavení:
– Minibar s nápoji a občerstvením
– Župan a pantofle, vysoušeč vlasů
– Luxusní koupelnovou kosmetiku L’occittane
– WIFI
– LCD TV
– telefon
– trezor
– Nespresso kávovar

V ceně pokoje:
bufetová snídaně v restauraci SOYKA, Neomezený vstup do sauny, páry a relaxační zóny, lyžárna/úschovna kol, internetové připojení, zapůjčení Nordic Walking holí v letní sezóně, DPH.

Restaurace Soyka
Restaurace Soyka je moderní hospůdka v centru Špindlerova Mlýna, co se řídí sezónností, dostupností a čerstvostí surovin. V kuchyni si všechno vyrábíme sami pouze z těch nejlepších surovin. Náš jídelní lístek je sezónní a díky tomu i méně obsáhlý. Na čepu je Plzeňská 12-ka a rodinný pivovar Hendrych s jejich Desítkou. Do nabídky zařazujeme i další menší pivovary.
Jsme jedinou restaurací ve Špindlu, kde si můžete vychutnat maso upravené v Josper grilu, grilu na dřevěné uhlí. Steaky, pečivo, houby nebo zelenina z něj mají krásnou zakouřenou chuť a vše se jenom rozpadá na jazýčku. Výběrem surovin podporujeme lokální farmáře, chovatele a pěstitele.

Highney Bar
Intimní bar v luxusním designu třešnového dřeva Vám nabídne místo pro setkání s přáteli. Nechybí anglický krb s otevřeným ohněm. Bar má 35 míst a můžete si ho pronajmout na Vaši firemní akci nebo soukromou oslavu.
Bar Highney má v popisu přátelská setkání či pracovní schůzky u kulatého stolu. Je plně způsobilý na bujaré dekadentní večírky a troufá si i na velkolepé eventy pro 70 osob. Je milou vzpomínkou tradičního anglického baru s původním mahagonovým obložením. Dominantní osvětlený bar, plný ingrediencí na lahodné signature a classic koktejly či úderné shots, láká klasikou v neotřelém podání. Nechybí anglický krb s otevřením ohněm. Bar má 35 míst a můžete si ho pronajmout na Vaši firemní akci nebo soukromou oslavu. Zaplujte do oblíbených ušáků, objednejte si svůj drink a užijte si noblesu tradičního Highney baru.

Oslavy a eventy
V naší hospůdce máme 64 míst a k tomu 20 míst na terase. O Vaši firemní nebo rodinnou oslavu se postaráme s péčí nám vlastní. Restauraci Vám případně uzavřeme jenom pro Vás nebo vyčleníme takový koutek, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Zkuste to s námi a věříme, že budete spokojeni.

Rodinné oslavy | Firemní akce
Jsme specialisté na soukromé oslavy i firemní eventy do 70ti osob. Pozvěte pár přátel anebo si rezervujte privátně celý hotel Soyka. Náš individuální přístup ke každému klientovi může být tím pravý důvodem, proč se na nás při Vaší příští oslavě či eventu můžete spolehnout.

Anche Spa
Také máte rádi časné ranní procházky, kdy se opar zvedá od země? Slunce se líně prodírá přes stromy. Ve vzduchu je sychravo a Vy se chumláte do teplých bund. Když se správně natočíte, paprsky prosvítí větve stromů a Vaši tvář zlehka zahřejí. Les se nadechuje k životu a nabízí kapičky rosy jako své nejzářivější drahokamy.Jste svědkem jedinečného okamžiku hry stínů a světel.
Má to energii, pozitivní vibrace a možná i velkou dávku magičnosti. Už jste to zažili? Máte to také rádi? Pak jste tu správně a vítejte v našem SPA. Dýchne na Vás syrový opar stoupající z hor, který zklidní Vaši mysl. Něco důvěrně známého pohladí Vaše smysly a Vy se začnete užívat uvolnění a relaxu. Nadechněte se a vstupte. Vítejte v ANCHE SPA.

Vybavení Hotel Soyka

 • PARKOVÁNÍ ZDARMA
 • RESTAURACE
 • SNÍDANĚ
 • TELEFON NA POKOJI
 • TV NA POKOJI
 • WELLNESS
 • WI-FI NA POKOJI
 • ZVÍŘATA POVOLENA

Hodnocení hostů (0 kategorie)

adresa Harrachova 52, 543 51 Špindlerův Mlýn
phone +420 603 199 151 , +420 487 919 300
email reservations@hotelsoyka.cz
web https://hotelsoyka.astenhotels.com/

Hotel Soyka Špindlerův Mlýn, Česká republika

Vaše celkové hodnocení:

Číslo rezervace

PIN kód:

Název vaší recenze

Vaše recenze

Jaký Trip to bylo?

 • Business
 • Pár
 • Rodina
 • Přátelé
 • Sólo