spindleruv-mlyn.czspindleruv-mlyn.cz
Forgot password?

ELEKTRO BIKE & BUGGY CENTRUM

ELEKTRO BIKE & BUGGY CENTRUM

E-GranTour

Na konci městského parku směrem k Medvědínu se nachází bývalá populární restaurace „Labužník“. Zde si můžete zapůjčit jedno z našich zbrusu nových čtyřkolových vozidel E-GranTour s elektrickým pohonem. Tyto čtyř sedadlové stroje jsou unikátním skloubením pohybu za pomoci šlapání a zároveň elektro podpory. K řízení vozítka navíc nepotřebujete řidičský průkaz a můžete se tak naprosto ekologicky a s minimální námahou pohybovat po Špindlerově Mlýně a jeho okolí. E-GranTour je ideálním řešením pro dva dospělé a dvě děti.

Dětská šlapací bugina
Pokud si budete chtít jen odpočinout a občerstvit se, vaše ratolesti si zatím mohou zazávodit na šlapacích buginách na vytyčené závodní dráze.

Elektrokola

Horská elektrokola s odpruženou vidlicí, kotoučovými brzdami a středovým elektrickým pohonem nabízíme k zapůjčení v pánském nebo dámském provedení. Elektrokola mohou na jedno nabití ujet 50 – 100 km. E-biky si můžete vypůjčit i vrátit v kterékoliv půjčovně Spindl Motion. Dobíjení baterií je možné pouze v půjčovnách Spindl Motion s možností využití depotu přes noc.