spindleruv-mlyn.czspindleruv-mlyn.cz

Hotely Špindlerův Mlýn


DOPORUČUJEME: HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN

Hotel Lenka Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Tradiční tříhvězdičkový hotel Lenka, je situován přímo v samém centrum lyžařského areálu Svatý Petr, ve Špindlerové Mlýně. Hotel prošel v dubnu 2018 rekonstrukcí.

Hotel Bedřiška

Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa Špindlerův Mlýn Česká republika

1 HODNOCENÍ

Hotel Bedřiška**** Špindlerův Mlýn se nachází v městské části Bedřichov, cca 10 minut pěší chůze od centra města. Hotel je obklopen krásnou zahradou s výhledem na panorama Krkonoš.

Wellness Hotel Windsor Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Hotel se nachází přímo v centru Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 700m.n.m. Jeho poloha s výhledem na Medvědín umožňuje přímý kontakt s přírodou na straně jedné a účast na kulturním, sportovním a společenském dění městečka na straně druhé.

Hotel Diana Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Stylový hotel Diana se nachází ve Špindlerově Mlýně, 200 metrů od skiarealu Medvědín. Svým hostům tedy nabízí ubytování přímo u lanovek. Vzdálenost hotelu od sportovního areálu Svatý Petr je cca 15 min.

kristyna

Hotel Kristýna Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Hotel Kristýna se nachází ve velmi klidném prostředí - v údolí Svatého Petra, které je součástí Špindlerova Mlýna. Pěšky se do centra dostanete přibližně za 10 - 15 min. Velkou výhodou je snadná dostupnost sportovního areálu Svatý Petr, který je vzdálen pouhých 8 min. pěšky od hotelu.

Hotel Start Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Start*** Hotel poskytuje komfortní ubytování ve Špindlerově Mlýně, hotel naleznete 200 m od centra města Špindlerův Mlýn. Sedačková lanovka "Hromovka" je vzdálena pouhých 300 m a od hotelu je možné sjet přímo k lanovce.

martin

Hotel Martin Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Dříve pension Martin, nyní hotel Martin*** se nachází v malebném koutě Krkonoš - v údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Je to stylový hotel s příjemnou atmosférou, vhodné zejména pro klidnou rodinnou dovolenou.

Hotel Tři Růže Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Hotel Tři růže***+ je díky své osobité a neopakovatelné atmosféře ideálním místem pro milovníky zimních sportů i večerní zábavy. Nachází se přímo v centru města a v blízkosti skiareálu Hromovka, který je vzdálen pouhých 200m pěšky.

Interhotel Montana Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Hotel Montana se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna zvané Bedřichov. Leží v nadmořské výšce 750 metrů a je vzdálen 5 minut pěšky od centra Montana je známá především svou avantgardní vizáží, kterou formují atypická velká okna s krásným výhledem na protější svahy Krkonoš. Hotel byl otevřen již v roce 1969 a stal se vyhledávaným místem pro návštěvníky Krkonoš z celé Evropy.

Hotel Praha Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Tento nově zrekonstruovaný hotel ve stylu 20. let je situován v samém centru Špindlerova Mlýna. Vzdálenost hotelu od sportovního areálu Svatý Petr je cca 8 až 10 min. pěšky, od sportovního areálu Medvědín cca 15 min. pěšky.

Hotel Astra Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Tento moderní sportovní hotel najdete ve Špindlerově Mlýně, v části zvané Bedřichov. Do centra města dojdete přibližně za 8 - 10 min. procházkové chůze. Do lyžařského areálu Medvědín se pěšky dostanete za 10 min.,

Hotel Zátiší Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Hotel Zátiší nabízí  svým návštěvníkům skvělé služby. Hotel se vyznačuje jemným vkusem a citem pro útulné prostředí a odpočinek, nevtíravým a decentním servisem a skvělou kuchyni. Hotel se nachází ve velmi klidném prostředí - v údolí Svatý Petr, které je součástí Špindlerova Mlýna. Pěšky se do centra dostanete přibližně za 10 – 15 min.

Hotel Olympie Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Hotel Olympie Špindlerův Mlýn 3*Superior, je nově zrekonstruovaný hotel v srdci Krkonoš, leží v malebném údolí Svatého Petra 500 m od skiareálu (vlek Stoh 400 m).

Hotel Soyka Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Sojka je strážcem lesa a patří k příběhům Krkonoš více než cokoliv jiného. Po jejím vzoru jsme se rozhodli i my být strážci Vaší pohody, relaxace a dobrého jídla. Proto jsme původní hotel Westend zrekonstruovali v luxusním horském stylu a přejmenovali ho na Hotel SOYKA.

Hotel Esprit Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Idylické zákoutí údolí Svatý Petr skýtá komplex tří nově zrekonstruovaných budov. Hotel Esprit (dříve penzion Stráž) se nachází v romantickém prostředí nejkrásnější části Špindlerova Mlýna, v atraktivní rekreační oblasti Krkonoš.

Hotel Savoy Member of Asten Hotels Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Vzhledem ke skvělé poloze v centru města naše pokoje nabízí překrásný výhled na Špindlerův Mlýn a především na lyžařský areál ve Svatém Petru. Některé pokoje mají balkon s posezením, který požitek z výhledu ještě umocní.

Alpský Hotel Špindlerův Mlýn Česká republika

1 HODNOCENÍ

Alpský hotel***+ okouzlí jedinečnou atmosférou a stylem připomínajícím typické horské hotely v Rakousku. Jeho velkou výhodou je snadná dostupnost sportovního skiareálu Svatý Petr, který je vzdálen jen 5 min pěšky od hotelu.

Hotel Špindelrův Mlýn