spindleruv-mlyn.czspindleruv-mlyn.cz

Pensiony Špindlerův Mlýn

Hostel a Penzion Fortuna Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Pokud hledáte velmi levné ubytování v samém centru Špindlerova Mlýna, v bezprostřední blízkosti kaváren, restaurací, iskoték obchůdků ,welnes center a jiných...

Hotel Bedřiška – Depandance Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

V zahradě hotelu Bedřiška se nachází Depandance hotelu, která je vzdálena od hlavní budovy cca 50 m po osvětleném chodníku. Celý komplex je od centra města vzdálen cca 10 min. pěšky, ke sportovním a lyžařským areálům cca 15 min.

Pension Monika Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Pension je situován ve velmi klidné (slepé) ulici. Od centra města je vzdálen pouhých 8 - 10 min. procházkové chůze. Sportovní areál Medvědín je vzdálen cca 10 - 15 min. pěšky a sportovní areál Svatý Petr cca 20 min.

Pension Moravěnka Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Horský pension Moravěnka se nachází v údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Jedná se o rodinný pension, který nabízí svým hostů klidnou dovolenou v horském prostředí. Od centra města je pension vzdálen cca 10 - 15 min.

Pension Alba Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Penzion ALBA byl postaven a zprovozněn v roce 2001 v nejznámějším a zároveň nejatraktivnějším krkonošském středisku Špindlerův Mlýn. Svou ideální polohou, cca 10 min. chůze do centra města.

Pension Kraus Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Pension Kraus leží v blízkosti centra, v části města zvané Bedřichov s překrásným výhledem na panoráma Krkonoš. Patří do kategorie rodinných pensionů. Vzdálenost pensionu od centra je cca 10 min. pěšky.

Pension U Komárků Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Náš pension Vám nabízí celoroční ubytování ve Špindlerově Mlýně. K dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje. Každý je vybaven sprchovým koutem, WC, lednicí, TV, radiopřijímačem a fénem.

Pension Barytka Nr.54 Špindlerův Mlýn Česká republika

0 HODNOCENÍ

Rodinný pension Barytka se nachází v malebném koutě údolí Svatého Petra. Nabízí romantickou dovolenou pro všechny, kteří hledají spíše soukromí a klidné prostředí. Velkou výhodou pensionu Barytka je jeho výchozí poloha v blízkosti turistických tras vedoucích směrem na Sněžku a na další vrcholky Krkonoš. V zimě hosté ocení zastávku skibusu nacházející se 200m od penzionu.