spindleruv-mlyn.czspindleruv-mlyn.cz

Restaurace Špindlerův Mlýn

Restaurace Špindlerův Mlýn

4

Restaurant ORANGE le MOON – Špindlerův Mlýn

Restaurace ORANGE le MOON s rozsáhlou vinotékou, která nabízí moderní gastronomii, se nachází v hotelu Bedřiška *** Špindlerův Mlýn. Je rozdělena na hlavní část s barem, posezením u krbu a oddělitelným salonkem, který může být použit pro pracovní schůzky. V létě je k dispozici zahradní grill restaurant, ležící v krásné hotelové zahradě. Po celý den je k dispozici jídelní lístek se specialitami mezinárodní kuchyně a výběrem dezertů, ke kterým si můžete dát výbornou kávu Moak. Jídla se připravují výhradně z čerstvých surovin.

DETAIL
DSC_9181

Hospůdka U Pečené kachničky – Špindlerův Mlýn

Ve Špindlerově Mlýně v části Bedřichov je pro hosty připravena hospůdka v selském staročeském stylu s replikou starodávné pece, ve které jsou denně připravovány čerstvé pečené kachničky, případně kolena, nebo něco, co si host předem vybere. Stejně tak chutný gulášek či svíčková. Před jídlem je k dispozici hliněný hrnec bublající polévky který čeká na peci. Po jídle se nedá odmítnout domácí koláč či buchty rovněž z naší, dřevem vytápěné, pece. Na závěr doporučujeme kávu Lavazza u hořícího krbu.

DETAIL
elan

Elan Bar Caffé – Špindlerův Mlýn

Stylový bar se nachází v centru Špindlerova Mlýna v areálu objektu “Villa Tosca”. Okouzleni budete nejen designem. Kombinace masivního dřeva, kamene a inspirující vůní kávy zde vytváří tu správnou atmosféru k příjemnému posezení. Široký výběr káv Lavazza, pravé české moučníky připravované podle původních receptur, míchané koktejly činí z Elan Café Bar  místo nejen pro setkání s přáteli.

DETAIL
abacante

Mexická restaurace Abacante – Špindlerův Mlýn

Všechna jídla, která podáváme byla samozřejmě připravena podle originálních receptur. Přijďte ochutnat a poznat nepoznané: buritos, fajitas, tacos, chili con carne, ale také pravé americké barbeque, Buffalo Wings… steak a mnoho dalších latinskoamerických specialit. A co nabízíme k pití? Kromě několika druhů mexických piv jako např. Corona, Bohemia Beer, Sol Beer či Desperados, aromatizované tequilou, si můžete vyzkoušet některou z celé řady tequil, mexického národního nápoje, nebo ochutnat speciální míchané nápoje – Margarita, Tequila Sunrise, Piňa Colada, Golden Cadillac. Naše nabídka je doplněna výběrem vynikajících italských a francouzských vín. Přijďte a ochutnejte! Odměnou nám bude vaše spokojenost.

DETAIL
silver

Silver Rock Music Bar – Špindlerův Mlýn

Music bar Silver Rock v alpském stylu Vás nadchne svou stylovou horskou atmosférou a interiérem, prvotřídními koktejly namíchanými zkušenými barmany a bohatým programem. Naši barmani jsou mistry svého oboru, ovládají i náročné umění barmanských freestyle show. Navíc jsme nyní pro Vaše pohodlí vybavili bar Silver Rock novým, o poznání větším barovým pultem. Noční program nabitý zvučnými jmény jako např. Djs Uwa a Lucaso, živou hudbou G-POINT HUNTERS, VRAŤ SE DO HROBU, profesionální obsluha, taneční show, laserové projekce, to vše je zárukou té nejlepší zábavy! Nudit se u nás nebudete ani přes den, kdy můžete sledovat sportovní utkání v přímém přenosu prostřednictvím tří velkoplošných TV.

DETAIL
Soyka restaurace spindleruv mlyn interier DSC00254

Restaurace Soyka

Restaurace Soyka je moderní hospůdka v centru Špindlerova Mlýna, co se řídí sezónností, dostupností a čerstvostí surovin. V kuchyni si všechno vyrábíme sami pouze z těch nejlepších surovin. Náš jídelní lístek je sezónní a díky tomu i méně obsáhlý. Na čepu je Plzeňská 12-ka a rodinný pivovar Hendrych s jejich Desítkou. Do nabídky zařazujeme i další menší pivovary.
Jsme jedinou restaurací ve Špindlu, kde si můžete vychutnat maso upravené v Josper grilu, grilu na dřevěné uhlí. Steaky, pečivo, houby nebo zelenina z něj mají krásnou zakouřenou chuť a vše se jenom rozpadá na jazýčku. Výběrem surovin podporujeme lokální farmáře, chovatele a pěstitele.

DETAIL