spindleruv-mlyn.czspindleruv-mlyn.cz

Restaurace Špindlerův Mlýn

Restaurace Špindlerův Mlýn

4

Restaurant ORANGE le MOON – Špindlerův Mlýn

Restaurace s barem a vinotékou, která nabízí speciality moderní gastronomie, se nachází v prostorech hotelu Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa**** . Stylově zařízená restaurace se dělí na hlavní část s barem, posezení u krbu a salonek, který lze využít k pracovním schůzkám.

DETAIL
abacante

Mexická restaurace Abacante – Špindlerův Mlýn

Všechna jídla, která podáváme byla samozřejmě připravena podle originálních receptur. Přijďte ochutnat a poznat nepoznané: buritos, fajitas, tacos, chili con carne, ale také pravé americké barbeque, Buffalo Wings… steak a mnoho dalších latinskoamerických specialit. A co nabízíme k pití? Kromě několika druhů mexických piv jako např. Corona, Bohemia Beer, Sol Beer či Desperados, aromatizované tequilou, si můžete vyzkoušet některou z celé řady tequil, mexického národního nápoje, nebo ochutnat speciální míchané nápoje – Margarita, Tequila Sunrise, Piňa Colada, Golden Cadillac. Naše nabídka je doplněna výběrem vynikajících italských a francouzských vín. Přijďte a ochutnejte! Odměnou nám bude vaše spokojenost.

DETAIL
silver

Silver Rock Music Bar – Špindlerův Mlýn

Music bar Silver Rock v alpském stylu Vás nadchne svou stylovou horskou atmosférou a interiérem, prvotřídními koktejly namíchanými zkušenými barmany a bohatým programem. Naši barmani jsou mistry svého oboru, ovládají i náročné umění barmanských freestyle show. Navíc jsme nyní pro Vaše pohodlí vybavili bar Silver Rock novým, o poznání větším barovým pultem. Noční program nabitý zvučnými jmény jako např. Djs Uwa a Lucaso, živou hudbou G-POINT HUNTERS, VRAŤ SE DO HROBU, profesionální obsluha, taneční show, laserové projekce, to vše je zárukou té nejlepší zábavy! Nudit se u nás nebudete ani přes den, kdy můžete sledovat sportovní utkání v přímém přenosu prostřednictvím tří velkoplošných TV.

Soyka restaurace spindleruv mlyn interier DSC00254

Restaurace Soyka

Restaurace Soyka je moderní hospůdka v centru Špindlerova Mlýna, co se řídí sezónností, dostupností a čerstvostí surovin. V kuchyni si všechno vyrábíme sami pouze z těch nejlepších surovin. Náš jídelní lístek je sezónní a díky tomu i méně obsáhlý. Na čepu je Plzeňská 12-ka a rodinný pivovar Hendrych s jejich Desítkou. Do nabídky zařazujeme i další menší pivovary.
Jsme jedinou restaurací ve Špindlu, kde si můžete vychutnat maso upravené v Josper grilu, grilu na dřevěné uhlí. Steaky, pečivo, houby nebo zelenina z něj mají krásnou zakouřenou chuť a vše se jenom rozpadá na jazýčku. Výběrem surovin podporujeme lokální farmáře, chovatele a pěstitele.

DETAIL