spindleruv-mlyn.czspindleruv-mlyn.cz
Forgot password?

Restaurants Spindler Mühle

4

Restaurant ORANGE le MOON – Špindlerův Mlýn

Restaurace ORANGE le MOON s rozsáhlou vinotékou, která nabízí moderní gastronomii, se nachází v hotelu Bedřiška *** Špindlerův Mlýn. Je rozdělena na hlavní část s barem, posezením u krbu a oddělitelným salonkem, který může být použit pro pracovní schůzky. V létě je k dispozici zahradní grill restaurant, ležící v krásné hotelové zahradě. Po celý den je k dispozici jídelní lístek se specialitami mezinárodní kuchyně a výběrem dezertů, ke kterým si můžete dát výbornou kávu Moak. Jídla se připravují výhradně z čerstvých surovin.

DETAIL
abacante

Mexická restaurace Abacante – Špindlerův Mlýn

Všechna jídla, která podáváme byla samozřejmě připravena podle originálních receptur. Přijďte ochutnat a poznat nepoznané: buritos, fajitas, tacos, chili con carne, ale také pravé americké barbeque, Buffalo Wings… steak a mnoho dalších latinskoamerických specialit. A co nabízíme k pití? Kromě několika druhů mexických piv jako např. Corona, Bohemia Beer, Sol Beer či Desperados, aromatizované tequilou, si můžete vyzkoušet některou z celé řady tequil, mexického národního nápoje, nebo ochutnat speciální míchané nápoje – Margarita, Tequila Sunrise, Piňa Colada, Golden Cadillac. Naše nabídka je doplněna výběrem vynikajících italských a francouzských vín. Přijďte a ochutnejte! Odměnou nám bude vaše spokojenost.

DETAIL
silver

Silver Rock Music Bar – Špindlerův Mlýn

Music bar Silver Rock v alpském stylu Vás nadchne svou stylovou horskou atmosférou a interiérem, prvotřídními koktejly namíchanými zkušenými barmany a bohatým programem. Naši barmani jsou mistry svého oboru, ovládají i náročné umění barmanských freestyle show. Navíc jsme nyní pro Vaše pohodlí vybavili bar Silver Rock novým, o poznání větším barovým pultem. Noční program nabitý zvučnými jmény jako např. Djs Uwa a Lucaso, živou hudbou G-POINT HUNTERS, VRAŤ SE DO HROBU, profesionální obsluha, taneční show, laserové projekce, to vše je zárukou té nejlepší zábavy! Nudit se u nás nebudete ani přes den, kdy můžete sledovat sportovní utkání v přímém přenosu prostřednictvím tří velkoplošných TV.

DETAIL