spindleruv-mlyn.czspindleruv-mlyn.cz

Ubytování Špindlerův Mlýn

Ubytování Špindlerův Mlýn

Hotel Esprit Špindlerův Mlýn Česká republika

0 kategorie

Idylické zákoutí údolí Svatý Petr skýtá komplex tří nově zrekonstruovaných budov. Hotel Esprit (dříve penzion Stráž) se nachází v romantickém prostředí nejkrásnější části Špindlerova Mlýna, v atraktivní rekreační oblasti Krkonoš.

Hotel Diana Špindlerův Mlýn Česká republika

0 kategorie

Stylový hotel Diana se nachází ve Špindlerově Mlýně, 200 metrů od skiarealu Medvědín. Svým hostům tedy nabízí ubytování přímo u lanovek. Vzdálenost hotelu od sportovního areálu Svatý Petr je cca 15 min.

Hotel Tři Růže Špindlerův Mlýn Česká republika

0 kategorie

Hotel Tři růže***+ je díky své osobité a neopakovatelné atmosféře ideálním místem pro milovníky zimních sportů i večerní zábavy. Nachází se přímo v centru města a v blízkosti skiareálu Hromovka, který je vzdálen pouhých 200m pěšky.

Pension Moravěnka Špindlerův Mlýn Česká republika

0 kategorie

Horský pension Moravěnka se nachází v údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Jedná se o rodinný pension, který nabízí svým hostů klidnou dovolenou v horském prostředí. Od centra města je pension vzdálen cca 10 - 15 min.

Wellness Hotel Astra Špindlerův Mlýn Česká republika

0 kategorie

Tento moderní sportovní hotel najdete ve Špindlerově Mlýně, v části zvané Bedřichov. Do centra města dojdete přibližně za 8 - 10 min. procházkové chůze. Do lyžařského areálu Medvědín se pěšky dostanete za 10 min.,

Hotel Bedřiška

Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa Špindlerův Mlýn Česká republika

1 kategorie

Hotel Bedřiška**** Špindlerův Mlýn se nachází v městské části Bedřichov, cca 10 minut pěší chůze od centra města. Hotel je obklopen krásnou zahradou s výhledem na panorama Krkonoš.

Hotel Praha Špindlerův Mlýn Česká republika

0 kategorie

Tento nově zrekonstruovaný hotel ve stylu 20. let je situován v samém centru Špindlerova Mlýna. Vzdálenost hotelu od sportovního areálu Svatý Petr je cca 8 až 10 min. pěšky, od sportovního areálu Medvědín cca 15 min. pěšky.

Pension U Komárků Špindlerův Mlýn Česká republika

0 kategorie

V rodinném Penzionu U Komárků se můžete ubytovat v osmi dvou až čtyřlůžkových pokojích. Penzion prošel rekonstrukcí a můžete se těšit na kvalitní ubytování v centru Špindlerova mlýna. Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), fénem, lednicí, televizí a rádiem.

Hotel Bedřiška – Depandance Špindlerův Mlýn Česká republika

0 kategorie

V zahradě hotelu Bedřiška se nachází Depandance hotelu, která je vzdálena od hlavní budovy cca 50 m po osvětleném chodníku. Celý komplex je od centra města vzdálen cca 10 min. pěšky, ke sportovním a lyžařským areálům cca 15 min.

Hotel Zátiší Špindlerův Mlýn Česká republika

0 kategorie

Hotel Zátiší nabízí  svým návštěvníkům skvělé služby. Hotel se vyznačuje jemným vkusem a citem pro útulné prostředí a odpočinek, nevtíravým a decentním servisem a skvělou kuchyni. Hotel se nachází ve velmi klidném prostředí - v údolí Svatý Petr, které je součástí Špindlerova Mlýna. Pěšky se do centra dostanete přibližně za 10 – 15 min.

Wellness Hotel Windsor Špindlerův Mlýn Česká republika

0 kategorie

Hotel se nachází přímo v centru Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 700m.n.m. Jeho poloha s výhledem na Medvědín umožňuje přímý kontakt s přírodou na straně jedné a účast na kulturním, sportovním a společenském dění městečka na straně druhé.

Hotel Savoy Member of Asten Hotels Špindlerův Mlýn Česká republika

0 kategorie

Vzhledem ke skvělé poloze v centru města naše pokoje nabízí překrásný výhled na Špindlerův Mlýn a především na lyžařský areál ve Svatém Petru. Některé pokoje mají balkon s posezením, který požitek z výhledu ještě umocní.

Alpský Hotel Špindlerův Mlýn Česká republika

1 kategorie

Alpský hotel***+ okouzlí jedinečnou atmosférou a stylem připomínajícím typické horské hotely v Rakousku. Jeho velkou výhodou je snadná dostupnost sportovního skiareálu Svatý Petr, který je vzdálen jen 5 min pěšky od hotelu.

Hotel Soyka Špindlerův Mlýn Česká republika

0 kategorie

Sojka je strážcem lesa a patří k příběhům Krkonoš více než cokoliv jiného. Po jejím vzoru jsme se rozhodli i my být strážci Vaší pohody, relaxace a dobrého jídla. Proto jsme původní hotel Westend zrekonstruovali v luxusním horském stylu a přejmenovali ho na Hotel SOYKA.